'BATTLEFIELD DETECTIVES' İZLEYİCİ GÖRÜŞLERİ:


'Dün seni burada televizyonda gördüm... Five Tv'de World War I's Disaster: Gallipoli... buralarda genç, başarılı, düzgün İngilizce konuşan insanları görünce acayip duygulanıp gururlanıp hemen mail, mektup filan yazıyorum... Ben de bir arkeologum.
Bir de Dumlupınar'la ilgili bir hazırlık yaptığını da gördüm. Bitti mi projen bilmiyorum ama gene böyle izlemek ya da hikayeyi bilmek çok hoşuma giderdi..
Söylemek istediğim; ben gerçekten yardım etmek, projelerde yer almak, bir şeyler yapmak cani gönülden isterim!!! Benim için bir zevk olacaktır!
Ama hepsinden önemlisi ve öncesi tebrikler ve başarılar...'
Başak ORAL - İngiltere

'Yeni yılın ilk gününde, Kanada Vancouver'da TV mi açtım, History Channel'da önce Mel Gibson'lu Gallipoli filmini sonra da sizin de katkınızla hazırlanmış bir belgeseli izledim !! Babamın babası da Çanakkale gazisi idi zaten, vatandan 11.000km uzaklardayım, bir hayli duygulandım. Emeklerinize elinize ve güzel Ingilizcenize sağlık..'
Leyla Tekül - Vancouver BC, Kanada

'TV izlerken bir anda History kanalında seni gördük. Seni kutluyoruz. Türkiye'de millet uyurken, burada dünya izliyor.'
Esin Moralıoğlu - Hawai

'2 gün önce seni History Channel'de gördüm. Battlefield Detectives adlı bir program vardı, bir Çanakkale belgeselini gösterdiler. Umarım olumlu bir haber vermişimdir?'
Yasemin Dalkılıç - ABD

  • 'DERİNLERDEKİ TARİH' TÜRK İZLEYİCİ GÖRÜŞLERİ
  • 'DERİNLERDEKİ TARİH' YABANCI TARİHÇİ VE UZMAN GÖRÜŞLERİ
  • 'DUMLUPINAR BELGESELİ' İZLEYİCİ GÖRÜŞLERİ
  • 'SUDAKİ İZLER' İZLEYİCİ GÖRÜŞLERİ
  • GİRİŞ SAYFASINA DÖN